Monitor LG 34BA75QE-B Wide Quad HD 34"
Lg
SKU DGT0244293
Избери период за изплащане и виж месечната вноска
Месечна вноска Обща сума за плащане ГПР Лихва Банка
Description
If you are looking for new market trending items, we present the Monitor LG 34BA75QE-B Wide Quad HD 34"!
  • Type: Monitor
  • Product with plug: Yes
  • Voltage:
    • 100-240 V
    • 100 - 240 V
  • Type of plug: Plug EU
  • Frequency:
    • 50 - 60 Hz
    • 60 Hz
    • 120 Hz
  • Shine:
    • 300 cd/m²
    • 300 lm ANSI
  • Connections:
    • DisplayPort
    • HDMI
    • USB
    • USB-C
    • HDMI 2.0
    • Ethernet LAN
    • USB A x 4
    • DisplayPort x 1
    • HDMI x 2
  • AC input voltage: 100-240 V
  • Colour: Black
  • Resolution: Wide Quad HD
  • Screen: 34"
  • Material: Plastic
  • Characteristics:
    • LCD Screen
    • Matt
    • Adjustable
    • Rotating
    • HDR
    • Adjustable tilt
    • Built-in speakers
  • Energy classification: F
  • Power RMS: 10 W
  • Contrast Ratio: 1000:1
  • Design: Curve
  • VESA: 10 x 10 cm
  • Technology:
    • IPS
    • HDR10
    • LCD
    • Flicker free
  • AC input frequency: 50-60 Hz
  • Touchscreen: No
  • Includes: Headphone output
  • Angle: 178º
  • Aspect ratio: 21:9
  • Not included: AMD FreeSync
  • Assembly: VESA
  • Recommended use: Company and Business
  • Cover: 99% sRGB