Monitor Nilox MXM24FHD16511
by Nilox
SKU DGT0309815
Избери период за изплащане и виж месечната вноска
Месечна вноска Обща сума за плащане ГПР Лихва Банка
Description
  • Type:
    • Monitor
    • Gaming
  • Frequency: 165 Hz
  • Type of plug: Plug EU
  • Product with plug: Yes
  • Response Time: 1 ms
  • Diagonal of the screen (cm):
    • 60,5 cm
    • 61 cm
  • Aspect ratio: 16:9
  • Screen:
    • 23,8"
    • 24"
  • Energy classification: E
  • Resolution (px): 1920 x 1080 px
  • Ports: 2
  • Touchscreen: No
  • Technology: IPS
  • Inches: 24"
  • Connections:
    • DisplayPort
    • HDMI
    • Jack 3.5 mm