Power supply Mars Gaming MPB750SIMW ATX 750 W 80 Plus Bronze
SKU DGT0248355
Избери период за изплащане и виж месечната вноска
Месечна вноска Обща сума за плащане ГПР Лихва Банка
Description
If you are looking for new market trending items, we present the Power supply Mars Gaming MPB750SIMW ATX 750 W 80 Plus Bronze!
  • Type: Power supply
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Ventilator:
    • Ø 14 cm
    • 1
  • Form factor: ATX
  • Power:
    • 750 W
    • 6 W
    • 130 W
  • Certificate: 80 Plus Bronze
  • Colour: White
  • Characteristics: On/off interrupter
  • Connections:
    • PCI Express x 2
    • Molex 4 PIN x 3
    • 24-pin ATX x 1
  • Frequency: 47-63 Hz
  • Recommended use: PC
  • Amperage:
    • 5 A
    • 25 A