Power supply Mars Gaming MPIII850 ATX 850 W
SKU DGT0248197
Избери период за изплащане и виж месечната вноска
Месечна вноска Обща сума за плащане ГПР Лихва Банка
Description
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Power supply Mars Gaming MPIII850 ATX 850 W at an unbeatable price.
  • Connections:
    • ATX
    • 24 PIN x 1
    • PCI Express x 2
  • Power:
    • 850 W
    • 6 W
    • 200 W
  • Type: Power supply
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Form factor: ATX
  • Colour:
    • Black
    • Black/Red
  • Approx. diameter: Ø 120 cm
  • Voltage: 200-240 V
  • Recommended use: PC
  • Connectors: PATA x 4
  • Noise level: 14 dB
  • Width: 15 cm
  • Amperage: 25 A