Tech-Protect QI15W-A47 MagSafe 3in1 Inductive Charger + USB-C Cable - Black
Original price
SKU DGT0215423
Избери период за изплащане и виж месечната вноска
Месечна вноска Обща сума за плащане ГПР Лихва Банка
Description
** To use the inductive charger to its full potential, we recommend connecting it to a mains charger with an output power of at least 35W
PRODUCT FEATURES:
- 100% Original
- Packed in original packaging
- Aesthetic
- Magsafe technology support
- USB-C input current: 9V/3A, 12V/2.4A
- Smartphone Output: 15W
- Watch Output: 2W
- Headphone Output: 3W